-3-pokojowe nowoczesne mieszkanie
- chicha spokojna i bezpieczna okolica


 
Szczegóły nieruchomości:
- nieruchomość położona na2 piętrze
- powierzchnia 93m²,
- 3 pokoje,

- kuchnia z jadalnią

-łazienka z wc

-pomieszczemie gospodarcze
- ogromny taras 37m²
-garaż
- zagospodarowany teren, place zabaw,


Opłaty:
- czynsz w wysokości 670 zł,
- media według zużycia: woda, prąd i gaz
 
Lokalizacja:
- Tarnowskie Góry os. Lasowice
- dobra komunikacja z resztą regionu,
- dostęp do pełnej  infrastruktury,
 


Słoneczne mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu Lasowice w Tarnowskich Górach.
Nieruchomość mieści się na 2 piętrze. Apartament w pełni klimatyzowany .   Okna apartamentowe duże doświetlające, kolor złoty dąb z obu stron,     Rolety zewnętrzne (refleksole) elektryczne w części okien- 85% zacienienia, bambusowe żaluzje, rolety gumowane (w części okien), moskitiery w oknach (w tym tarasowe),Kuchnia zabudowana ze sprzętem AGD marki: Teka i Elektrolux, blaty wysokiej jakości czarny granit .

Dobry gust właściciela oraz zastosowanie materiałów i sprzętów najwyższej jakości sprawią ,że oferowana nieruchomość może sprawić ,że poczujesz się tu wyjątkowo.


  Zapraszam do umówienia prezentacji.

 

  • UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 

 

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło
+48 796 455 905

tomek@miastorama.pl

Biuro Nieruchomości MIASTORAMA
ul. Krakowska 8/2
42-600 Tarnowskie Góry

Informacje finansowe

Cena485000.00 zł
Cena / m25215.05 zł
Powierzchnia całkowita93.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny670 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji2 / 4
Liczba pokoi3
Balkonduży
Windatak
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Tarnowskie Góry
Dzielnica Lasowice
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message