- mieszkanie do wynajęcia w Gdańsku, osiedle Nova Lastadia !
- atrakcyjna cena w stosunku do standardu mieszkania !
 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia 45m2
- 2 pokoje, jeden z aneksem kuchennym
- miejsce parkingowe w garażu

Opłaty:
- ok. 500 zł (administracja, media)
- kaucja 2000 zł
 

Do wynajęcia bardzo przytulne i komfortowe mieszkanie na 1 piętrze czteropoziomowego apartamentowca z 2006 roku. Mieszkanie urządzone zostało w stylu kolonialnym. Lokal jest przygotowany w pełni do zamieszkania - wyposażony w bardzo stylowe meble oraz w cały sprzęt użytku domowego. Wszystko pozostaję na miejscu do wykorzystania dla Najemcy. Do dyspozycji pozostaje miejsce parkingowe w garażu.

Atrakcją zamieszkania w tym miejscu jest przestronny dziedziniec umożliwiający wypoczynek na świeżym powietrzu. Do dyspozycji mieszkańców jest również zespół rekreacyjny z saunami i salą fitness.

O atrakcyjności lokalizacji decyduje przede wszystkim bliskie sąsiedztwo gdańskiej Starówki i Motławy – o unikalnych w skali ogólnopolskiej walorach historycznych.

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena najmu2000.00 zł
Cena / m244.44 zł
Kaucja2000 zł
Powierzchnia całkowita45.00 m2

Informacje techniczne

Rok budowy2006
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 4
Liczba pokoi2
Balkonjest
Winda
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message