- apartament umiejscowiony zaledwie 600 m od ul. Długi Targ
- mieszkanie zlokalizowane nad samą Motławą wraz z widokiem na przytulny park
- klimatyczne miejsce do zamieszkania lub jako idealna inwestycja pod wynajem
 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia lokalu 33m2
- mieszkanie dwupokojowe położone na 1 piętrze Rezydencji Wintera
- kuchnia w aneksie
- stan deweloperski z opcją wykończenia
 
Czynsz:
- opłaty do wspólnoty ok. 400 zł miesięcznie (administracja, zaliczka na wodę oraz ogrzewanie)
- prąd według zużycia
 
Lokalizacja:
- Gdańsk Stare Przedmieście
 
 
Szukasz pięknego apartamentu w Gdańsku do zamieszkania, bądź jako inwestycje pod wynajem? Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą. Zacznijmy od początku…
 

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym apartamentowcu Rezydencja Wintera, niedaleko Gdańskiej Starówki. Mieszkanie o powierzchni 33 m2, składające się z osobnego pokoju/sypialni oraz drugiego pokoju z aneksem kuchennym – bardzo ustawne  (w sytuacji zainteresowania istnieje możliwość wykorzystania gotowej aranżacji lokalu).
 
Apartamentowiec wykończony został w wysokim standardzie. Zamontowana została dwupoziomowa wentylacja mechaniczna, czy wideodomofon. Poprzez odpowiednie ukształtowanie dachu zachowany został historyczny podział administracyjny nieruchomości. Duże przeszklenia okien w grafitowych ramach dopełniają całości architektury. Na poziomie parteru wytyczono na przestrzał budynku przejście, które prowadzi nad samą Motławę.
 
Lokalizacja mieszkania w centrum Gdańska staję się jeszcze bardziej atrakcyjna ze względu na rozpoczętą przez miasto rewitalizację pobliskich budynków oraz parku. Niegdyś park spełniał funkcję rekreacyjną, jako modne miejsce w którym się bywało.
Miasto ma na celu odnowić klimat sprzed ponad 100 lat, zachowując historyczne sąsiedztwo budynków.
 
Dodatkowo istnieje możliwość aranżacji mieszkania zgodnie z przygotowanym projektem lub jego modyfikacja pod własne upodobania podczas spotkania z architektem.
 
Do ceny mieszkania należy doliczyć koszt miejsca postojowego w hali garażowej w kwocie 40 000 zł.

 * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena399900.00 zł
Cena / m212118.18 zł
Powierzchnia całkowita33.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny330 zł

Informacje techniczne

Rok budowy2017
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wykończenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 4
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Winda
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message