-2 pokoje
-parter
-miejsce parkingowe pod blokiem
-blok po termomodernizacji
-wymienione instalacje wodne, elektryczne, kanalizacyjne
-niski czynsz w kwocie 532 zł

Dostępne miejsce parkingowe.

Opis nieruchomości:
- mieszkanie położone na parterze 2-piętrowego bloku
- powierzchnia 55,40m2
- 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój
- piwnica 

Opłaty:
- czynsz w kwocie 532zł; zawiera wywóz nieczystości , fundusz remontowy, sprzątanie klatki schodowej
- prąd i gaz wg wskazań licznika

Lokalizacja:
- Tarnowskich Gór- Strzybnica


Mieszkanie znajduje się w Tarnowskich Górach - Strzybnicy na parterze 4-piętrowego bloku. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Meble kuchenne zrobione na wymiar  w cenie mieszkania.
W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje wodne, elektryczne, kanalizacyjne, oraz okna. Na podłogach są panele , oraz kafelki, na ścianach gładzie.Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Budynek po remoncie i ociepleniu. Podwórko pozwala na miłe spędzanie czasu zarówno przez dzieci, jak i starszych. Dla maluchów przygotowano plac zabaw, piaskownice, boisko do siatkówki.
Dla dorosłych jest mnóstwo zieleni, las blisko, Pniowiec, kawiarenka . Blisko do centrum miasta. Bardzo dobra komunikacja miejska.

Czynsz wynosi - 532 zł

Największym atutem mieszkania jest jego lokalizacja. 

Cena mieszkania : 215.000 zł do negocjacji.

Zapraszamy do odwiedzin i prezentacji.


Pomagamy w załatwianiu formalności kredytowych.


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny

Agent odpowiedzialny za ofertę;
Żaneta Panek
tel; 796455004  lub 781320322
zaneta@miastorama.pl
www.miastorama.pl

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena215000.00 zł
Cena / m23880.87 zł
Powierzchnia całkowita55.40 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 4
Liczba pokoi2
Balkonjest
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Tarnowskie Góry
Dzielnica Strzybnica
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message