-  doskonała lokalizacja 
-  luksusowa Osiedle w Katowicach
-  doskonałe zaplecze handlowo - usługowe

Opis nieruchomości

- mieszkanie położone na pierwszym piętrze 
- powierzchnia całkowita 41,27 m 2
- mieszkanie składa się z sypialni, łazienki, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju

Lokalizacja

Katowice - Bażantów 

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstająca w południowej części Katowic Park Bażantów z pewnością zasługuje na miano luksusowych mieszkań. Mieszkanie o powierzchni 41,27 m2 znajduje się na pierwszym piętrze - czteropiętrowego budynku. 

Zorganizowana struktura osiedla tworzy wewnętrzne Enklawy o zróżnicowanej skali i proporcjach architektonicznych. Każda z nich wyróżnia się własnym charakterem i stylem. Jasna kolorystyka elewacji z dodatkami elementów drewna i kamienia nadaje budynkom ciepła i lekkości. Osiedle zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół znajdziecie tu wiele przestrzeni, zieleni - oczka wodne, strumyki i fontanny. Uporządkowane skwery z oryginalną zielenią, alejki spacerowe oraz kolorowe place zabaw tworzą przyjazne miejsce sprzyjające budowaniu sąsiedzkich więzi.


W obrębie osiedla znajdują się: Centrum Sportowe, Centrum Handlowe, Przedszkole, Szkoła podstawowa i Gimnazjum, a także Senior Residence.
Znajdziecie tu również : halę tenisową, squash, basen, saunarium, siłownię i spa. Uzupełnieniem oferty jest: trzygwiazdkowy hotel, restauracja, pub i bowling. W centrum sportu funkcjonuje również ośrodek rehabilitacji. Rozbudowane zaplecze handlowo usługowe: delikatesy Piotr i Paweł, centrum medyczne, apteka, banki, biuro podróży, salon kosmetyczny i fryzjerski, restauracja i salon masażu tajskiego, a wszystko w przestronnym, nowoczesnym wnętrzu galerii.
W trosce o najmłodszych, place zabaw. Zespół budynków dydaktyczno-sportowych obejmuje między innymi szkołę podstawową i gimnazjum prowadzone przez Zakon Pijarów, przedszkole oraz szkołę językową.

Osiedle usytuowane jest na granicy południowych dzielnic Katowic: Piotrowic i Kostuchny, jednych z najbardziej zielonych dzielnic Katowic.
Lokalizacja osiedla umożliwia wygodny dojazd do trasy S-81 w kierunku Wisły, S-86 w kierunku Bielska-Białej, jak również w stronę Krakowa, Wrocławia czy Warszawy. W pobliżu znajdują się też przystanki autobusowe zapewniające bezpośrednią komunikację z Centrum miasta oraz w kierunku Tychów czy Mikołowa. 

Agent prowadzący:
Agnieszka Boruch

Informacje finansowe

Cena214604.00 zł
Cena / m25200.00 zł
Powierzchnia całkowita41.27 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 4
Liczba pokoi2
Balkonjest
Winda
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie

Lokalizacja

Miasto Katowice
Dzielnica Piotrowice
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message