MIESZKANIE BLISKO PASA NADMORSKIEGO - SPACEREM 10 MIN. DO PLAŻY !!!

Mieszkanie usytuowane jest w budynku G na najniższym i przez to w najbardziej kameralnym 4 piętrowym budynku.
Piękny 3 pokojowy apartament na pierwszym piętrze (od ul. Hallera) - stan deweloperski!

Powierzchnia: 57,96 m2 plus balkon 7 m2.
 W tym:
- pokój dzienny plus aneks 25,99 m2
- sypialnia 10,02 m2
- łazienka 4,08 m2
- hol 6,31 m2
- sypialnia 10,17 m2
- garaż podziemny jedno stanowisko postojowe  plus stanowiska postojowe naziemne usytuowane na terenie nieruchomości wspólnej – 35 000 zł.
- pomieszczenie na jednoślad o powierzchni 5,02 m2

Mieszkanie posiada drewniane okna z wentylacją, dostępna jest komórka lokatorska.
Czynsz do wspólnoty ok. 530 zł, prąd wg. zużycia.
 
Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą .
Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE, całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi.

Osiedle to wielofunkcyjne miejsce, które zaspokaja wszystkie potrzeby mieszkańców. Na terenie inwestycji znajdują się: sklepy, restauracje, place zabaw, zieleń zaprojektowana przez architekta, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów i zadaszone stojaki rowerowe â wszystko czego potrzeba do wygodnego życia. Zajezdnia Wrzeszcz to osiedle, które łączy sąsiedztwo morza i natury z doskonałym położeniem blisko centrum. 

ROBYG SMART HOUSE - inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu. Rozwiązanie wyznacza nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. ROBYG SMART to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. To lepsza wydajność oraz oszczędność dla domowego budżetu.

Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych:
W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

Energooszczędne i ekologiczne panele fotowoltaiczne umożliwiające czerpanie energii ze światła słonecznego
Panele fotowoltaiczne umożliwiają zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Jest to ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie, które powoduje obniżenie rachunków za prąd oraz ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.
Instalacje światłowodowe zapewniające najszybszy możliwy dostęp do Internetu

Budynki są wyposażone w instalacje światłowodowe, zapewniające mieszkańcom najszybszy możliwy dostęp do Internetu oraz najlepszy zasięg na rynku. Zastosowanie tej technologii gwarantuje całkowitą odporność na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne oraz sporą wydajność.

 * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena749000.00 zł
Cena / m212922.71 zł
Powierzchnia całkowita57.96 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy2018
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wykończenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 4
Liczba pokoi3
Balkonjest
Windatak
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Wrzeszcz
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message