Szukasz mieszkania, które możesz od podstaw zrobić pod siebie, aranżując w swoim stylu? Zależy Ci na lokalizacji, cenisz sobie ciszę i spokój, ale zależy Ci również na dobrej komunikacji z resztą regionu?
Mamy ofertę, która powinna Cię zaciekawić.
 
Mieszkanie położone w Zabrzu Północ przy ulicy Lompy.
Na szczególną uwagę zasługuje położenie – kameralny ogrodzony budynek z dużą działką. Oferowana nieruchomość znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie narożne, od strony wschodniej kuchnia i łazienka, a strona północna to część mieszkalna tj. pokoje.
 
Mieszkanie o powierzchni 44,5m2, składa się z dwóch pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki i przedpokoju.  Mieszkanie jest bardzo ustawne, pokoje słoneczne.
Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej na poziomie 610zł, w którego skład wchodzi ogrzewanie oraz zaliczka na zimna wodę.
Ogrzewanie mieszkania lokalną kotłownią – piec gazowy. Woda ciepła podgrzewana bojlerem.
Prąd według zużycia.
 
Na uwagę zasługuje fakt, że budynek jest stale konserwowany, w ostatnim czasie wymieniony został dach, a w przyszłości planowany jest remont elewacji.
Piwnica przynależna do mieszkania jest dość duża- ma około 6m2.
Ogromnym atutem jest możliwość parkowania samochodu pod samym domem.
 
Mieszkając w bloku, możesz odnieść wrażenie jakbyś mieszkał w domu. W okolicy zaplecze handlowo – usługowe. W odległości ok. 20m od mieszkania szkoła. Dobry dojazd do Drogowej Trasy Średnicowej.
Polecam i serdecznie zapraszam.

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena135000.00 zł
Cena / m23020.13 zł
Powierzchnia całkowita44.70 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny610 zł

Informacje techniczne

Rok budowy1970
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo remontu
Piętro / ilość kondygnacji0 / 2
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Winda
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewaniawłasne dla budynku

Lokalizacja

Miasto Zabrze
Dzielnica Zaborze
Ulica Lompy
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message