- mieszkanie ulokowane w sercu Gdańska z pięknymi widokami z okna na zieleń  
- mieszkanie idealne do zamieszkania lub pod wynajem krótko oraz długoterminowy 

- bardzo spokojna okolica

 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia mieszkania 63 m2
- 3 osobne pokoje (19,4m2, 13,1m2, 10m2), osobna kuchnia (8m2) i łazienka (5,4m2)
- bezpośrednio pod mieszkaniem duża piwnica
 
Opłaty:
- w okresie letnim ok. 400 zł,  w okresie zimowym ok. 740 zł w całości
- opłaty wg. liczników - prąd i gaz
 
Lokalizacja:
Gdańsk – centrum miasta
 

Mieszkanie  trzypokojowe, idealne dla rodziny, bądź z przeznaczeniem na wynajem. Przestronna kuchnia z dużym oknem oraz jasna łazienka. Okna PCV  – raczej do wymiany, ogrzewanie jest miejskie, natomiast do podgrzewania wody wykorzystuję się piecyk gazowy. Wszystkie widoczne meble mogą pozostać w mieszkaniu. Mieszkanie godne polecenia dla osoby, która jednocześnie ceni sobie spokój, jak i bliskość gdańskich atrakcji. Lokal można wykorzystać również jako idealne miejsce pod wynajem turystom, których liczba co roku wzrasta.

W związku z tym, iż właścicielka mieszka poza Gdańskiem, mieszkanie niezamieszkiwane jest od 10 lat. 

Lokal znajduję się na wysokim parterze w kamienicy z ok.1960 roku. Budynek z cegły, dający komfort termiczny – latem uczucie chłodu, w zimie ciepła oraz mikroklimat antyalergiczny.  

Nieruchomość położona jest w centrum Gdańska, ale mimo wszystko w zaciszu z widokiem na zieleń. Okolica jest bardzo cicha i piękna. Wkoło dużo zieleni i miejsc do spacerowania. Z drugiej strony mamy blisko do:

- Gdańskiej Starówki – 1,5km, 8 min. pieszo
- Europejskiego Centrum Solidarności – 1,2 km, 5 min.
- Muzeum II Wojny Światowej – 600m, 4 min.
- Muzeum Poczty Polskiej – 300m, 3 min.
- komunikacji miejskiej (przystanki tramwajowe, autobusowe oraz Główny Dworzec PKP Gdańsk) – 2 km, 8 min.
- Galeria Handlowa Madison – 600m, 3 min.
- Forum Gdańsk – 1,9km, 15 min.
 
Mieszkanie godne polecenia, mające duży potencjał ! ZAPRASZAMY !!!
 
* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena499000.00 zł
Cena / m27920.63 zł
Powierzchnia całkowita63.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny400 zł

Informacje techniczne

Rok budowy1960
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 4
Liczba pokoi3
Balkonbrak
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Śródmieście
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message