- funkcjonalne i przestronne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju
- atrakcyjne mieszkanie gotowe do wprowadzenia
- lokalizacja dobra pod względem dostępności większości usług „na miejscu” oraz 10km do C
entrum Gdańska


Opis nieruchomości:
- mieszkanie położone w bloku na 3 piętrze
- powierzchnia po podłodze: 72 m2 ( KW 51m2)
- salon, kuchnia z jadalnią, łazienka, sypialnia z garderobą (ok. 3m2)
- duży balkon (ok. 6m2)
 
Opłaty:
- czynsz latem wynosi 300zł, w okresie grzewczym 350zł (administracja, sprzątanie, woda, CO)
- dodatkowo płatny fundusz remontowy w wysokości 100zł
- prąd wg. liczników

Lokalizacja:
Gdańsk- Kowale

 
Mieszkanie bardzo funkcjonalne, przestronne z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju/sypialni. Funkcjonalność lokalu polega na posiadaniu m.in. garderoby, pomieszczenia gospodarczego  z pólkami  (4m2) na tym samym piętrze, dużej szafy wnękowej na korytarzu, czy dużego balkonu. Okna dachowe 2 lata temu po wymianie na nowe. Na oknach dachowych są zamontowane rolety przeciwsłoneczne. Okna wychodzą na północ, wschód oraz zachód.
 
Lokal położony jest na 3 piętrze budynku 3 piętrowego z 2002r. W budynku został przeprowadzony remont dachu oraz elewacji. Budynek został docieplony, posiada również własny piec gazowy (kotłownia dla 11 mieszkań), dzięki któremu koszty ogrzewania są niewysokie. W bloku jest przestronna klatka schodowa z domofonem ( możliwość zostawiania rowerów i wózków na klatce) oraz dużo bezpłatnych miejsc postojowych pod blokiem.  
 
Kowale położone są około 10km od Śródmieścia Gdańska. Atutem lokalizacji jest otwarcie w pobliżu nowej szkoły i przedszkola państwowego (we wrześniu 2018). Tuż obok znajduje się Centrum Kowale z wieloma punktami handlowo-usługowymi (Rossmann, Tesco, Pepco, Biedronka, restauracje, poczta itp.). Nie ma potrzeby jechania do centrum w celu załatwienia zasadniczych potrzeb, większość można załatwić „na miejscu”.

Mieszkanie do tej pory skutecznie wykorzystywane było na sprawdzony wynajem krótkoterminowy. Ze względu na lokalizacje doskonale pasuje również dla rodziny. Możliwość zakupu z pełnym wyposażeniem (przygotowane do dalszego wynajmowania) lub do własnego użytku.


Wszystkie szczegóły dotyczące oferty znajdują się w zakładce " Dane Oferty" !

ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI JUŻ TERAZ!  SPRZEDAŻY OD 15.08.2018 !


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena328000.00 zł
Cena / m26307.69 zł
Powierzchnia całkowita52.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny400 zł

Informacje techniczne

Rok budowy2002
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyPo remoncie
Piętro / ilość kondygnacji3 / 3
Liczba pokoi2
Balkonduży
Windanie
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewaniawłasne dla budynku

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message