Opis nieruchomości:
- powierzchnia 93,46m2
- 3 pokoje
- 1 piętro
- piwnica
- ogrzewanie elektryczne plus kominkowe z rozprowadzeniem ciepła
 
Lokalizacja:
- śródmieście
- łatwy dojazd do dróg krajowych oraz szybkiego ruchu
 
Opłaty:
 - media według zużycia . (Państwo płacą co drugi mc za prąd 320 zł , ale to jest według własnego zużycia.)
 - czynsz 360 zł 
 - fundusz remontowy 215 zł
 
 
Przedstawiamy państwu ofertę nieruchomości na terenie Bytomia przy ul. Strzelców Bytomskich. W pięknej zadbanej kamienicy po termomodernizacji oraz z wymienionym dachem, a także z bardzo ładnie wyremontowaną klatką, z miejscem parkingowym pod domem. W pobliżu mieszkania znajduje się przepiękny park z wieloma atrakcjami np. z alejką na rolki, trasami rowerowymi, placem zabaw dla dzieci, restauracjami, a także ze stawem, na którym można popływać rowerkami. Bardzo dobra komunikacja, blisko wyjazd na autostradę A1, bardzo dobry dojazd do Katowic, Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich, Chorzowa, Gliwic, Zabrza. Przed domem znajduje się utwardzony parking samochodowy dla mieszkańców- nigdy nie ma problemu z zaparkowaniem pod kamienicą. Kamienica została wyremontowana w 2016 roku. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa.
Mieszkanie wyremontowane, z gładziami na ścianach, na podłogach położone są kafelki i panele.
Stolarka okienna wymieniona, w całym mieszkaniu podwieszane sufity. Powierzchnia mieszkania 93,46m2 oraz dodatkowo przynależna piwnica 25m2.
Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC, spiżarki.
Mieszkanie posiada ogrzewanie elektryczne sterowane poprzez czujniki, które automatycznie się włączają i wyłączają oraz kominkowe z rozprowadzeniem ciepła na całe mieszkanie.
Na wyposażeniu mieszkania zostaje duża szafa pod zabudowę w przedpokoju ,w pokoju dziecięcym meble od chłopca oraz kuchnia pod zabudowę a także stół w kuchni z krzesłami.
Mieszkanie słoneczne, ciche, z dużą, słoneczną kuchnią.
Pomagamy również w załatwianiu kredytów oraz innych formalności.

Cena mieszkania z meblami to  229.000 zł

 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena229000.00 zł
Cena / m22450.25 zł
Powierzchnia całkowita93.46 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 3
Liczba pokoi3
Balkonbrak
Winda
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Śródmieście
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message