NOWA NIŻSZA CENA - ZAPRASZAMY !!!
 
- cicha, spokojna okolica
- mieszkanie do własnej aranżacji
- niskie koszty eksploatacji
 
OKAZJA!!!
 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia 68m2
- 3 pokoje
- 1 piętro
- blisko centrum
- iwnica
 
Opłaty:
- czynsz 320zł; w tym fundusz remontowy, sprzątanie klatki schodowej, wywóz nieczystości, woda zaliczkowa
-media według zużycia
 
Lokalizacja:
- blisko centrum miasta
- zaplecze rekreacyjno-handlowe
- szybki dojazd do dróg krajowych oraz do miast ościennych
 
Zapraszam do zakupu mieszkania w Zabrzu na ul. Pośpiecha. Mieszkanie duże, do remontu, trzypokojowe, łazienka wraz z WC, przedpokój, kuchnia, piwnica.
Blisko centrum miasta, w cichej spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy, po termomodernizacji, klatka schodowa czysta i wyremontowana, dach wymieniony.
Powierzchnia mieszkania to 68m2, duże, ustawne mieszkanie. Elektryka częściowo wymieniona, okna wymienione na PCV. Blisko do centrum handlowego Platan oraz kina Multikino. 
W okolicy dużo sklepów, Urząd Miasta, Dom Muzyki i Tańca. Ogrzewanie w mieszkaniu jest gazowe, piec dwufunkcyjny. Niskie koszty utrzymania mieszkania- 320zł z funduszem remontowym, wywozem nieczystości, zaliczką na wodę, sprzątaniem klatki schodowej.
 
Cena: 170 000 zł do negocjacji
 
 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena150000.00 zł
Cena / m22205.88 zł
Powierzchnia całkowita68.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny320 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo remontu
Piętro / ilość kondygnacji1 / 3
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Winda
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Zabrze
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message