NOWA CENA!!!
 
- 3 pokoje
- blisko centrum
- wyremontowane mieszkanie
- wymienione instalacje
 
Opis nieruchomości:
- trzy pokoje z możliwością zrobienia czterech niezależnych
- wyremontowane mieszkanie
- wymienione instalacje
- piwnica, komórka lokatorska
- powierzchnia 99m2
- ogrzewanie gazowe
 
Opłaty:
- 550zł czynsz; w tym fundusz remontowy, woda, wywóz nieczystości
- media według zużycia (gaz płatny co dwa miesiące wynosi ok. 300 zł)
 
DUŻE, PRZESTRZENNE, WYREMONTOWANE MIESZKANIE
 
Zapraszam do zakupu mieszkania w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o powierzchni 99m2 z przynależną piwnicą oraz komórką lokatorską.
Mieszkanie wyremontowane, wymieniono wszystkie instalacje, okna są plastikowe, na podłogach są panele oraz kafelki.
Mieszkanie składa się z 3 ustawnych, niezależnych pokoi z możliwością zrobienia czerech, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanej wyremontowanej kamienicy po termomodernizacji. Ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym, koszt ogrzewania na tym mieszkaniu to ok. 300zł płatne co dwa miesiące.
W salonie jest klimatyczny kominek.
 Blisko mieszkania są sklepy, apteka, cukiernia, piekarnia. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły, przedszkola, żłobki, centrum handlowe Agora, kino, place zabaw, parki.
 
Cena: 149 000zł do negocjacji
 
 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena135000.00 zł
Cena / m21363.64 zł
Powierzchnia całkowita99.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny550 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 3
Liczba pokoi3
Balkonbrak
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message