- tanie w utrzymaniu, ciepłe mieszkanie
- niskie koszty eksploatacji
- dwa pokoje
- ogrzewanie miejskie

Opis nieruchomości:
- powierzchnia 34
- 1 piętro
- piwnica
- dobra lokalizacja
- cicha okolica

Opłaty:
- czynsz z CO, funduszem remontowym, wywozem śmieci- 200zł
- media według zużycia

Lokalizacja:
- dobra lokalizacja pod względem dojazdu do miast ościennych
- liczne sklepy w okolicy

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie w Bytomiu-Szombierkach. Mieszkanie dwupokojowe z kuchnia oraz łazienka z toaletą, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku po termomodernizacji. Blok z domofonem, zadbany. Dookoła bardzo czysto. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Tanie opłaty, czynsz w wysokości 200zł wraz z ogrzewaniem i funduszem remontowym. Mieszkanie bardzo ciepłe. W pobliżu są szkoły, przedszkola, żłobki, liczne małe sklepy oraz Biedronka, Lidl, Tesco.

Mieszkanie wolne od zaraz.

Kontakt do Agenta prowadzącego:
Żaneta Panek
796 455 004


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena80000.00 zł
Cena / m22352.94 zł
Powierzchnia całkowita34.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny200 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 4
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Szombierki
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message