Opis nieruchomości

Dwa lokale usługowe o powierzchni 70,23 m2 oraz 44,74 m2 położne na parterze kamienicy, zabezpieczone domofonem oraz  monitoringiem!!!

Opłaty

Czynsz 3200 zł

Kaucja zabezpieczająca wpłacana przy zawarciu umowy wynosi dwukrotną wartość miesięcznego czynszu tj. 6400 zł
Dodatkowo płatne są media (prąd, woda, gaz) według zużycia.
 W lokalach zamontowane jest ogrzewanie gazowe.
 Wynajmujący zawiera indywidualną umowę na dostarczone media z poszczególnymi dostawcami.

Lokalizacja

Katowice – Kiepury

Jeżeli szukasz prestiżowego miejsca gdzie możesz  prowadzić kancelarię, pracownię, biuro  położone w doskonałej lokalizacji, blisko centrum a jednocześnie w miejscu cichym, ustronnym … ta oferta skierowana jest dla Ciebie
Posiadamy na wynajem prestiżowe lokale usługowe zlokalizowane na parterze kamienicy o powierzchni 70,23 m2 oraz 44,74 m2. 
Kamienica w którym znajdują się lokale przeszła gruntowny remont. Remont wykonany był z wysokiej klasy materiałów. Kamienicę ocieplono, wymieniono instalacje  jak również stolarkę okienną oraz drzwiową. Pomieszczenia przestronne duże i jasne do zaaranżowania na własne potrzeby. 
Do każdego lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz wc.
W dbałości o bezpieczeństwo oraz zapewnienie najwyższego komfortu budynek jest monitorowany a wejście do kamienicy zabezpieczone domofonem.

Atutem nieruchomości  jest parking przynależący do budynku. Zarówno Ty jak i twoi pracownicy czy klienci nie będą musieli szukać miejsc do zaparkowania co zdecydowanie ułatwia pracę ale i pozwoli na zaoszczędzenie czasu.

W najbliższym otoczeniu kamienicy znajduje się zabudowa jedno lub wielorodzinna, co gwarantuje spokój           i ciszę. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy spożywcze, lokale usługowe, dyskont Biedronka, Lidl, Aldi) zapewnia wygodę i łatwe zaspokojenie wszystkich potrzeb.

Lokalizacja nieruchomości w dzielnicy Brynów gwarantuje dobrą komunikację z pozostałą częścią miasta. Umożliwia łatwy dojazd do głównych dróg łączących całą aglomerację śląską. Dojazd do Drogi Krajowej 81 zajmuje niecałe 5min, do autostrady A4 - 10min, a do Drogowej Trasy Średnicowej – 15min. Dzięki temu jazda samochodem do pracy, centrum lub poza miasto nie będzie stanowiła problemu.

W odległości ok. 2min pieszo od kamienicy znajduje się przystanek komunikacji miejskiej ‘Brynów Kościuszki’ skąd odjeżdżają autobusy m.in. w kierunku centrum, Dworca w Katowicach, Osiedla Tysiąclecia, Giszowca, Węzłowca i Czeladzi. 

Serdecznie zapraszamy do umówienia prezentacji

Agent prowadzący:
Agnieszka Boruch

Informacje finansowe

Cena3200.00 zł
Cena / m245.56 zł
Powierzchnia całkowita70.23 m2
Kaucja

Informacje techniczne

Rok budowy
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 2
Liczba pomieszczeń biurowych
Miejsce na reklamę
Rodzaj ogrzewaniawłasne gazowe - kocioł 2-funkcyjny

Lokalizacja

Miasto Katowice
Dzielnica Brynów
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message