DO WYNAJĘCIA POWIERZCHNIA BIUROWA W GDAŃSKU NA STRZYŻY
- 3 pomieszczenia, kuchnia i łazienka
- spokojna, cicha okolica
- możliwość wynajęcia części pomieszczenia
 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia całkowita 100m2
- 3 pomieszczenia biurowe
- kuchnia
- łazienka
- możliwość zaadaptowania jednego z pomieszczeń na jadalnię
 
Opłaty
- miesięczny wynajem 2.900zł netto
- opłata za media płacona ryczałtem 900zł
- całkowity koszt wynajmu 3.800zł
 
Lokalizacja
Gdańsk – Strzyża, ul. Kolberga
 
Przedstawiamy ofertę wynajęcia lokalu biurowego o łącznej powierzchni 100m2.  Znajduje się na 2 piętrze jednorodzinnego domu. W lokalu znajdują się 3 pomieszczenia przeznaczone do pracy – dwa oddzielne pokoje biurowe, jedno pomieszczenie połączone z kuchnią, oraz łazienka. Pomieszczenie połączone z kuchnia można bez problemu zaaranżować na jadalnię. Wszystkie wnętrza wykończone są w wysokim standardzie, zadbane i gotowe do wynajęcia. Dużym atutem jest to, że istnieje również możliwość wykupienia mebli, które obecnie znajdują się na wyposażeniu, dzięki czemu mogą Państwo łatwo i szybko urządzić gotowe miejsca pracy dla kilku osób. W przypadku zainteresowania wynajęciem tylko części powierzchni, jest to również możliwe – kwestia omówienia szczegółów z właścicielem.

Cena najmu to 2.900zł netto. Opłaty płacone są ryczałtem w kwocie 900zł . W tą cenę wliczone są media – prąd, woda, ogrzewanie, opłaty administracyjne. Całkowita miesięczna kwota wynajmu z opłatami to 3.800zł netto.

Jest to Idealne miejsce na pracownię, biuro lub gabinet. Cicha i spokojna okolica, w której znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych oraz sąsiedztwo lasu, gwarantują komfortowe warunki do pracy. Pod budynkiem bez problemu można znaleźć miejsce postojowe.  

Lokal jest dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta. Znajduje się zaledwie 5min od Trasy Słowackiego. W bliskiej odległości m.in. Garnizon, Urząd Miejski, Galeria Bałtycka, dworzec PKP Wrzeszcz.
W odległości około 5 min od lokalizacji biura mieści się przystanek autobusowy ‘Chrzanowskiego’, skąd odjeżdżają autobusy 116, 136, 149 do Dworca Wrzeszcz PKP lub w stronę Przymorza. Dojście do przystanku tramwajowego przy Galerii Bałtyckiej zajmuje ok. 15 min. Odjeżdżają stamtąd tramwaje do centrum oraz pozostałych części miasta.
Dojazd komunikacją miejską do dworca PKP oraz stacji SKM we Wrzeszczu zajmuje tylko 5min, natomiast do stacji SKM na Zaspie- 20min.

Jeżeli szukają Państwa miejsca do pracy w spokojnej, kameralnej, a przy tym dobrze skomunikowanej okolicy – zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą.

Agent prowadzący:
Agnieszka Wężowska

Informacje finansowe

Cena2900.00 zł
Cena / m229.00 zł
Powierzchnia całkowita100.00 m2
Kaucja6000 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 1
Liczba pomieszczeń biurowych3
Miejsce na reklamę
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Strzyża
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message