- lokalizacja w jednej z najważniejszych dzielnic Gdańska
- blisko do komunikacji miejskiej
- atrakcyjna cena
 
Do wynajęcia pomieszczenie biurowe w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal ma ok. 19m2.  Pomieszczenie dostępne jest całodobowo. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu. Budynek biurowy posiada dwa wejścia- jedno z przodu budynku, drugie z tyłu, bliżej parkingu. W budynku znajduje się również ogólnodostępna toaleta. Budynek biurowy jest całodobowo chroniony.
Cena najmu to 40zł/m2 netto. W cenę najmu wliczony jest koszt ogrzewania centralnego. Prąd rozliczany jest według zużycia- każde z pomieszczeń posiada podlicznik prądu.
W najbliższym czasie do budynku podłączony zostanie Internet światłowodowy.
Istnieje możliwość adaptacji pomieszczeń do własnych potrzeb- do uzgodnienia z właścicielem. W pobliżu Politechnika Gdańska, zakłady usługowe, sklepy. Niedaleko komunikacja miejska

  • Dworzec Gdańsk-Wrzeszcz/Stacja SKM Wrzeszcz - 20min pieszo
  • Przystanek tramwajowy ‘Miszewskiego’ - 8min pieszo


Zapraszamy do umówienia się na prezentację.

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena760.00 zł
Cena / m240.00 zł
Powierzchnia całkowita19.00 m2
Kaucja2000 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 1
Liczba pomieszczeń biurowych1
Miejsce na reklamę
Rodzaj ogrzewaniamiejskie

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Wrzeszcz
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message