NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI

Nowoczesność, prestiż, wysoka jakość, komfort i doskonała lokalizacja najlepiej charakteryzują oferowane powierzchnie do wynajęcia w nowo powstałym budynku w Parku Technologicznym przy ulicy Żeliwnej w Katowicach.

Aktualnie posiadamy na wynajem magazyn narożny o łacznej powierzchni 519,62 m2.

Propozycja najmu obejmuje 5 kondygnacji, na których znajdują się powierzchnie biurowe oraz technologiczno-magazynowe.

Wynajmowane powierzchnie mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta- istnieje możliwość wynajmu całej kondygnacji lub tylko jej części, w formie układu biurowego (z podziałem na pokoje) lub w formie wolnej przestrzeni do zagospodarowania (open space).

Przestrzeń może zostać zaadaptowana zgodnie z życzeniem klienta.

Do dyspozycji najemców pozostają trzy sale szkoleniowo-konferencyjne (o powierzchniach: 220m2, 160m2 oraz 50m2 - największa z sal wyposażona jest w kabiny dla tłumaczy symultanicznych) oraz parking dla około 500 pojazdów.

Planowane jest także otwarcie restauracji.

Łączna powierzchnia powierzchni biurowych do wynajmu to ponad 4.500 m2.

Dostępna powierzchnia technologiczno-magazynowa wynosi ok. 5.000 m2.

 

Zarówno obiekt jak i parking dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Bardzo ważnym atutem Parku Technologicznego jest jego doskonała lokalizacja, która zapewnia dogodne połączenie z autostradą A4, Drogową Trasą Średnicową oraz centrum Katowic.

Wysoka jakość inwestycji, przemyślane rozplanowanie pomieszczeń wewnątrz obiektu, dopracowanie wszystkich szczegółów na poziomie technicznym i wizualnym gwarantuje prestiż, uznanie oraz odpowiednią prezentację firmy wśród kontrahentów i klientów.

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena11431.64 zł
Cena / m222.00 zł
Powierzchnia całkowita519.62 m2
Kaucja

Informacje techniczne

Rok budowy
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 5
Liczba pomieszczeń biurowych
Miejsce na reklamę
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Katowice
Dzielnica Załęże
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message