Atuty nieruchomości:
- duża i równa działka budowlana o powierzchni 28 arów,
- działka uzbrojona w wodę i prąd,
- możliwość podzielenia działki na dwie mniejsze,
- spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych,
- czyste powietrze i otoczenie zieleni,
- na działce dom z cegły o powierzchni 75 m2.
 
Opis nieruchomości:
Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 28 arów położona w cichej i ekologicznej okolicy Myszkowa. Działka znajduje się przy ul. Siewierskiej. Zabudowana jest domem z cegły, stodołą oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Ponad 2/3 działki nadaje się do budowy jednego lub dwóch kolejnych domów. Do działki jest dojazd z dwóch stron: z jednej strony asfaltowy, z drugiej utwardzony szutrowy. Szerokość działki wynosi około 20 metrów.
 
Dom znajdujący się na działce wybudowany jest z cegły, kryty częściowo blachą, częściowo papą. Powierzchnia domu wynosi 75 m2, na która składają się 2 duże pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc, spiżarnia, kotłownia, ganek, wiatrołap. Na działce znajduje się również stodoła o powierzchni 75 m2 oraz pomieszczenia gospodarcze. Działka jest uzbrojona, a w domu rozprowadzone są instalacje elektryczna i wodociągowa. Na działce znajduje się również studnia, która może posłużyć do podlewania ogrodu. Kanalizację stanowi dwukomorowe szambo.
 
Dom nadaje się do generalnego remontu, którego zakres obejmuje między innymi zerwanie i położenie tynków, ułożenie podłóg (wylewka jest betonowa i solidna), modernizacja centralnego ogrzewania i zakup pieca węglowego, pokrycie dachu np. blachą na całości budynku. Plusem nieruchomości jest to, że instalacja elektryczna trójfazowa jest po modernizacji. Instalacja wodociągowa jest wykonana z PCV. Okna są wymienione na plastikowe.
 
Okolica:
Bardzo spokojna i zielona okolica zapewni odpoczynek od zgiełku miasta. W niedalekiej okolicy przystanek autobusowy, sklep spożywczy. W nieco dalszej okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół.
 
Zapraszamy na wirtualny spacer po działce i domu na stronie www.miastorama.pl (i wybraniu zakładki zdjęcia 360 stopni w ofercie tej działki).
 
Zapraszam do oglądania i zakupu !
 
 

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło

Informacje finansowe

Cena199000.00 zł
Cena / m271.07 zł
Powierzchnia całkowita2800.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki2800.00 m2
Prąd
Gaz
Woda
Kanalizacja
Wymiary działki140x20
Kształtprostokąt

Lokalizacja

Miasto Myszków
Dzielnica
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message