W przypadku tej oferty nie ma konieczności wyboru. Morze czy góry?
Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Żywcu - Moszczanicy. Działka z obu stron posiada dostęp do drogi od strony ulicy Sosabowskiego oraz od ulicy Komorowskiego. Jest w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 12 m a długość 110 m. Objęta Miejscowym Palnem Zagospodarowania Przestrzennego który mówi o przeznaczeniu działki pod zabudowę mieszkaniową bądź zabudowę mieszkaniową z możliwością prowadzenia usługi. Media w drodze: prąd, woda, gaz.

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja. Działka położona jest na wzniesieniu gdzie rozpościera się widok na Besid Śląski. W tym miejscu odnajdą się osoby które są zwolennikam koszystania z wolnego czasu nad wodą ale i cieszenia oka malowniczą panoramą Beskidu Śląskiego.
Moszczanica to dzielnica Żywca ciesząca się dużym powodzeniem ze względu na wiele możliwości spędzania wolnego czasu. W niedalekiej odległości Łowisko Wędkarskie, plaże przy jeziorze żywieckim, zaplewcze handlowo -usługowe, szkoła oraz przedszkola.

To doskonałe miejsce dla rodziny która lubi aktywnie spędzać czas.

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena99000.00 zł
Cena / m270.71 zł
Powierzchnia całkowita1400.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki1400.00 m2
Prądw ulicy
Gazw ulicy
Wodana działce
Kanalizacjaszambo
Wymiary działki110
Kształtprostokat

Lokalizacja

Miasto Żywiec
Dzielnica Moszczanica
Ulica Sosabowskiego
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message