Działka inwestycyjna z gotowym projektem budowlanym.
 
- doskonała lokalizacja ul. Mała w Tarnowskich Górach,
- działka z MPZP przeznaczona pod budowę wielorodzinną,
- projekt osiedla na 43 domów w zabudowie szeregowej  wliczony w cenę działki,
 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia 9 075 m2,
- media: prąd na działce, woda gaz i kanalizacja w odległości 50 m,
- dojazd do działki drogą asfaltową,
- powierzchnia zabudowy 74 m kw.,
- powierzchnia użytkowa 111 m kw.,
 
Lokalizacja:
- Tarnowskie Góry, ul. Mała ( między MC Donald’s a Gliwicką )
 
Chcielibyśmy zapoznać Państwa z Naszą nową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Tarnowskich Górach przy ulicy Małej. Ulica ta znajduje się po lewej stronie  przejeżdżając BP i MC Donalda jadąc obwodnicą Tarnowskich Gór w stronę skrzyżowania z ulica Gliwicką.
Położona w cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku.
Oddalona od obwodnicy 500 m.

Teren o łącznej powierzchni 9 075 m2, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony pod budowę wielorodzinną. Działka płaska o równoległym kształcie.
Media tj. woda, kanalizacja i gaz w odległości 50 m od działki, natomiast prąd na działce.
Do terenu prowadzi droga asfaltowa.

Cena sprzedaży zawiera projekt budowlany z pozwoleniem na budowę Osiedla 43 budynków w zabudowie szeregowej. Przemyślana inwestycja dostosowana do wymogów terenu jak również tendencji na tarnogórskim rynku. Całkowita powierzchnia użytkowa to 111 m kw, działka wielkości 160 mkw. W bryle budynku wbudowany garaż.

Każdy projekt wnętrza został przemyślany. Doświadczenie tarnogórskiej pracowni architektonicznej pokazuje, że potencjalny inwestor w tarnowskich górach poszukuje zabudowy użytkowej w okolicach 100 m oraz nie dużej działki z przemyślanym funkcjonalnym wnętrzem. W cenie nieruchomości przewidziane są również zmiany w istniejącym projekcie – według uznania.

Oferta jest atrakcyjna ponieważ w cenie działki otrzymujecie pomysł i projekt na to by w jak najszybszym
czasie inwestycja ta się zwróciła.

Cena netto do negocjacji.

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 
 

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena1300000.00 zł
Cena / m2143.25 zł
Powierzchnia całkowita9075.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki9075.00 m2
Prąd
Gaz
Woda
Kanalizacja
Wymiary działki
Kształtprostokat

Lokalizacja

Miasto Tarnowskie Góry
Dzielnica Bobrowniki
Ulica Mała
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message