Atuty nieruchomości:
- okazyjna cena,
- kuchnia i 2 pokoje po generalnym remoncie,
- sąsiedztwo domów jednorodzinnych,
- ustawne pomieszczenia,
- część umeblowania w cenie,
 
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć pomieszczeń  wykonanych kamerą 360 stopni. Zdjęcia znajda Państwo klikając na ofertę mieszkania na stronie www.miastorama.pl
 
Główne informacje nieruchomości:
- powierzchnia domu 113 m2,
- dom parterowy z poddaszem użytkowym,
- 4 pokoje z otwartą kuchnią (dwa duże pokoje na dole, dwa małe na górze)
- działka 180 m2 (działka głównie pod budynkiem, resztę stanowi kilka metrów podwórza)
- generalny remont części domu 3 lata temu,
- dach kryty papą (nową),
- dom ocieplony.
 
Pełny opis nieruchomości:
Oferujemy Państwu do sprzedania parterowy dom w Tarnowskich Górach, położony przy ul. Radzionkowskiej. Dom posiada powierzchnię 113 m2, na którą składa się:
Parter: 2 duże pokoje, oddzielna kuchnia, klatka schodowa i korytarz, łazienka (do remontu), spiżarnia, kotłownia.
Poddasze użytkowe:  połowa poddasza zaadaptowana na 2 małe pokoje (w tym jeden przechodni), korytarz. Resztę poddasza stanowi składzik.
 
Dom jest po częściowym remoncie: wyremontowana kuchnia, 2 pokoje, dach, instalacja elektryczna (miedź), instalacja wodna, okna PCV. Do remontu natomiast pozostała łazienka oraz poddasze z 2 pokojami (obecnie są tam dwie używane sypialnie).
Budynek jest ocieplony (styropian), działka jest ogrodzona (ogrodzenie metalowe).
 
Powierzchnia działki wynosi 180 m2. Działka jest usytuowana głównie pod budynkiem, resztę stanowi kilka metrów podwórza. Na działce jest pomieszczenie gospodarze przylegające do domu. Pierwszy pas zabudowy. Dom nie jest podpiwniczony.
 
Ogrzewanie piecem węglowym. Roczne zużycie węgla to 3 tony. Kuchenka gazowa z butli. Woda ogrzewana bojlerem elektrycznym lub piecem węglowym. Kanalizacja miejska.
 
Bardzo dużym atutem oferty jest umeblowanie, które w dużej części pozostaje w cenie. W cenie jest zabudowa kuchenna z piekarnikiem, płyta gazową, szafą przesuwną w jednym z pokoi. Reszta do ustalenia.
 
Lokalizacja i najbliższa okolica:
- Tarnowskie Góry, ul. Radzionkowska,
- bliska okolica: zabudowa jednorodzinna, przystanek autobusowy,
- w niedalekiej odległości: przedszkole, szkoła, kościół, sklepy.
 
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć pomieszczeń  wykonanych kamerą 360 stopni. Zdjęcia znajda Państwo klikając na ofertę mieszkania na stronie www.miastorama.pl

Zapraszam do prezentacji i zakupu !

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło

Informacje finansowe

Cena169000.00 zł
Cena / m21495.58 zł
Powierzchnia całkowita113.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki180.00 m2
Powierzchnia użytkowa
Rok budowy
Stan nieruchomoścido odświeżenia
ilość kondygnacji0
Liczba pokoi4
Taras
Garażbrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Tarnowskie Góry
Dzielnica Bobrowniki
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message