Atuty nieruchomości:
- nowoczesna instalacja fotowoltaiczna prądu,
- darmowy prąd całorocznie,
- sąsiedztwo domów jednorodzinnych,
- ustawne pomieszczenia,
- klimatyzacja,
- garaż.
 
Główne informacje nieruchomości:
- powierzchnia domu 127 m2,
- 4 pokoje oraz duży salon z otwartą kuchnią,
- powierzchnia działki 1855 m2,
- generalny remont w 2005 rok,
- Wojkowice, ul.Długosza.
 
Pełny opis nieruchomości:
Oferujemy Państwu do sprzedania piętrowy dom w Wojkowicach, położony przy ul. Długosza. Dom posiada powierzchnię 127 m2, na którą składa się między innymi: salon z otwartą kuchnią, 4 pokoje, 3 łazienki, dwa przedpokoje.
Dom jest częściowo ocieplony (styropian, klej, siatka), podpiwniczony, posiada garaż jednostanowiskowy. Działka o powierzchni 1855 m2 jest częściowo ogrodzona. Wymiary działki przy domu wynoszą około 18x14,5 metra, natomiast wymiary działki z tyłu domu wynoszą około 7x255 metrów.
 
Na parterze znajdują się: obszerny salon z kuchnią, mały pokój, łazienka z wc, druga łazienka z prysznicem, korytarz, garaż jednostanowiskowy z oddzielnym wejściem. Pod powierzchnią parteru znajduje się piwnica.
Na piętrze znajduje się: 3 pokoje, duża łazienka z wanną i wc, przedpokój, taras. Łazienka posiada dwa wejścia: od strony sypialni i przedpokoju. Taras do częściowego wykończenia (obecnie jest wylewka), posiada wejście przez okno typu balkonowego.
Dom posiada klimatyzację na piętrze. Ogrzewanie podłogowe w następujących pomieszczeniach: salon, kuchnia, przedpokój, łazienka na parterze łazienka na piętrze. Bardzo dużym atutem  jest instalacja fotowoltaiczna na dachu, zapewniająca prąd za darmo w przedziale 4860 kWh corocznie. Instalacja posiada gwarancję na 25 lat i zapewni w tym okresie oszczędności na energii elektrycznej rzędu 75 000 zł.
Podpiwniczenie składa się z 2 pomieszczeń. W jednym z pomieszczeń znajduje się piec węglowy ogrzewający dom.  Działka uzbrojona w gaz (można w razie potrzeb doprowadzić do budynku i zmienić ogrzewanie na gazowe). Kanalizacja typu szambo, przyłącze gminne w planach. Woda z sieci miejskiej.
Rolety i drzwi antywłamaniowe zwiększają bezpieczeństwo. Okna dobrej klasy PCV w kolorze brązowym zapewniają komfort cieplny i odpowiednie wyciszenie.
 
Lokalizacja i najbliższa okolica:
- Wojkowice, ul. Długosza,
- bliska okolica: zabudowa jednorodzinna, przystanek autobusowy,
- w niedalekiej odległości: żłobek, szkoła podstawowa, liceum, technikum, kościół, apteka, sklepy,
- również w niedalekiej odległości świeżo odnowiony park miejski z dużym placem zabaw i siłownią pod chmurką.

Zapraszam do prezentacji i zakupu !

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło

Informacje finansowe

Cena385000.00 zł
Cena / m23031.50 zł
Powierzchnia całkowita127.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki1855.00 m2
Powierzchnia użytkowa
Rok budowy
Stan nieruchomoścido odświeżenia
ilość kondygnacji0
Liczba pokoi5
Tarastaras
Garażw budynku
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Wojkowice
Dzielnica
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message