Atuty nieruchomości:
- dom z cegły o powierzchni 75 m2,
- duża i równa działka budowlana o powierzchni 28 arów,
- działka uzbrojona w wodę i prąd,
- możliwość podzielenia działki na dwie mniejsze,
- spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych,
- czyste powietrze i otoczenie zieleni.
 
Szczegóły nieruchomości:
- 2 pokoje, oddzielna i jasna kuchnia, łazienka z wc, spiżarnia, kotłownia, ganek, wiatrołap,
- na działce znajduje się również stodoła o powierzchni 75 m2 oraz pomieszczenia gospodarcze.
 
Opis nieruchomości:
Oferujemy Państwu murowany dom o powierzchni 75 m2, usytuowany na dużej działce budowlanej o powierzchni 28 arów. Dom położony jest w cichej i zielonej okolicy Myszkowa. Dom znajduje się przy ul. Siewierskiej. Zbudowany jest z cegły. Na działce znajduje się stodoła, którą można zaadaptować na garaże lub warsztat oraz inne pomieszczenia gospodarcze. Ponad 2/3 działki nadaje się do budowy jednego lub dwóch kolejnych domów. Do działki jest dojazd z dwóch stron – z jednej strony asfaltowy, z drugiej utwardzony szutrowy. Szerokość działki wynosi około 20 metrów, długość 140 metrów. Kształt działki regularny, teren płaski.
 
Dom posiada spadzisty dach kryty częściowo blachą, a częściowo papą. Na powierzchnie domu powierzchnie domu składają się 2 duże pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc, spiżarnia, kotłownia, ganek, wiatrołap.
 
Działka jest uzbrojona, a w domu rozprowadzone są instalacje elektryczna i wodociągowa. Na działce znajduje się również studnia, która może posłużyć do podlewania ogrodu. Kanalizację stanowi dwukomorowe szambo.
 
Dom nadaje się do generalnego remontu, którego zakres obejmuje między innymi zerwanie i położenie tynków, ułożenie podłóg (wylewka jest betonowa i solidna), modernizacja centralnego ogrzewania i zakup pieca węglowego, pokrycie dachu np. blachą na całości połaci dachowej. Plusem nieruchomości jest to, że instalacja elektryczna trójfazowa jest po modernizacji. Instalacja wodociągowa jest wykonana z PCV. Okna są wymienione na plastikowe.
 
Okolica:
Bardzo spokojna i zielona okolica zapewni odpoczynek od zgiełku miasta. W niedalekiej okolicy przystanek autobusowy, sklep spożywczy. W nieco dalszej okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół.
 
Zapraszamy na wirtualny spacer po pomieszczeniach i działce na stronie www.miastorama.pl (i wybraniu zakładki zdjęcia 360 stopni w ofercie tego domu).
 
Zapraszam do oglądania i zakupu !
  

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło

Informacje finansowe

Cena199000.00 zł
Cena / m22653.33 zł
Powierzchnia całkowita75.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki2800.00 m2
Powierzchnia użytkowa
Rok budowy
Stan nieruchomoścido remontu
ilość kondygnacji1
Liczba pokoi2
Taras
Garaż
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Myszków
Dzielnica
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message