Opis nieruchomości:

Luksusowy dom położony w super dzielnicy Katowic - Ochojec
Powierzchnia całkowita 156,32 m2 domu, powierzchnia  działki 436 m2.
Uwaga !!!  Aż trzy miejsca postojowe


Opłaty:

Opłaty media gaz, woda, prąd według zużycia 

Lokalizacja:

Katowice - Ochojec 

Osiedle wchodzące w skład katowickiej dzielnicy Piotrowice -Ochojec leżące północnej części. Osiedle to od północy graniczy z dzielnicą Brynów, a od południa z os. Odrodzenia.

Dom gustownie, przemyślnie urządzono. 
W skład domu wchodzi na parterze przedpokój, w którym została zabudowana szafa typu komandor, następnie wchodzimy do salonu gdzie na uwagę zasługują duże okna, gdzie wpada światło dzienne.
Klimat salonu tworzy przepiękny kominek, którego ciepło rozprowadzone również jest na dwa pomieszczenia znajdujące się na drugiej kondygnacji domu. Zastosowano ogrzewanie podłogowe na pierwszej kondygnacji domu. 
Kuchnię urządzono w bardzo nowoczesnym stylu. Szafki na wysoki połysk, dobrze rozmieszczone. Przygotowując posiłki mamy wszystko w zasięgu. Kuchenka, lodówko- zamrażarka, zmywarka, mikrofalówka są wbudowane      w meble w zabudowie.
Na parterze domu znajduje się wc dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze. W/w pomieszczeniach zamontowano wysokiej klasy drzwi szklane. Całość współgra z sobą tworząc bardzo przytulne miejsce do wspólnych posiłków, odpoczynku.

Druga kondygnacja składa się z garderoby, łazienki z wanną, wc oraz drugiej łazienki z prysznicem. W głównej sypialni jest przepiękny balkon, z którego widok rozpościera się na ogród oraz w dali teren zielony. Obserwując przyrodę możemy dostrzec podchodzące do ogrodzenia sarenki. W sypialni oraz pozostałych  pokojach sypialnianych zamontowano szafy w zabudowie typu komandor.
Kondygnacja ta jest bardzo przytulna ponieważ podłogi w sypialniach, korytarzu wraz z drzwiami są drewniane co w połączeniu z bielą tworzy niepowtarzalny klimat.

Trzecia kondygnacja to pomieszczenie otwarte, z którego można podziwiać gwiazdy. Wydzielono również pomieszczenie na sprzęty zimowe, letnie itp. 

Dom jest wybudowany w 2008 z wysokiej klasy materiałów np. dach z dachówki ceramicznej. Dom ocieplono steropianem. 

Atutem domu jest również garaż dwustanowiskowy, z którego wydzaielono miejsce na sprzęty potrzebne w ogrodzie. 
Ogród to nic innego jak miejsce na relaks. 

Strona wschodnia dzielnicy to kompleks leśny, z rezerwatem przyrody Ochojec. Tuż pod lasem, przy ul. Ziołowej zlokalizowany jest znany w całym kraju  Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach – Górnośląskie Centrum Medyczne.


Cenisz sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcesz być blisko centrum. Ta nieruchomość jest waśnie dla Ciebie

 

Agent prowadzący:
Agnieszka Boruch

Informacje finansowe

Cena790000.00 zł
Cena / m25053.74 zł
Powierzchnia całkowita156.32 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki436.00 m2
Powierzchnia użytkowa
Rok budowy2008
Stan nieruchomoścido zamieszkania
ilość kondygnacji2
Liczba pokoi5
Taras
Garażna dwa samochody
Rodzaj ogrzewaniawłasne gazowe - kocioł 2-funkcyjny

Lokalizacja

Miasto Katowice
Dzielnica Ochojec
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message