Szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, mimo wszystko dobrze skomunikowanego z aglomeracja. Wyobrażałeś sobie, żeby mieć piękny duży dom z ogrodem. Ta oferta do takich należy. Mało tego to dom typu polska kostka – wdzięczny materiał do adaptacji na nowoczesną willę.

Nagranie z drona: https://www.youtube.com/watch?v=kJOxtKXmuoA

Gliwice jako jedno z największych polskich miast charakteryzuje się dużym rozwojem gospodarczym oraz doskonałym położeniem względem innych miast aglomeracji śląskiej. Dobrze skomunikowane pod względem autostrad, dróg krajowych czy wojewódzkich.

Dzielnica Gliwic Ostropa Północ to spokojne miejsce z zabudową jednorodzinną. To właśnie tu zlokalizowana jest Nasza nieruchomość na sprzedaż.
Oferta dotyczy domu o powierzchni użytkowej 170 m kw na działce 1 505 m kw. Budynek piętrowy z pełnym podpiwniczeniem w zabudowie wolnostojącej wykonany w technologii murowanej.

Dom usytuowany jest na dużej przestronnej działce ogrodzonej metalowym płotem. Działka zadbana i zagospodarowana w liczne drzewa owocowe oraz krzewy, piękne kwiaty. Jeżeli jesteś pasjonatem zieleni to miejsce jest dla Ciebie.

Oferowana nieruchomość składa się z dwóch pięter. Piętra te mogą stanowić dwa niezależne mieszkania, które łączy klatka schodowa. na parterze jest 5 pomieszczeń, na które składają się 4 pokoje łazienka i hol.  Na drugim piętrze są 3 pokoje kuchnia łazienka i hol. Na półpiętrze i na drugim piętrze dodatkowo oddzielne WC. Po wejściu do domu jest duży wiatrołap do zaaranżowania na własne potrzeby, takie pomieszczenie analogicznie na piętrze do zaaranżowania.

W budynku jest duży taras.

Stan techniczny domu dobry, stale utrzymywany i konserwowany. Dach płaski, pokryty papa po remoncie. Okna wymienione PCV. Podłogi w łazienkach płytki ceramiczne natomiast w przedpokoju, kuchni, pokojach i holu podłogi drewniane pokryte wykładziną. Ściany murowane z cegły – malowane.

Budynek podłączony jest do kanalizacji miejskiej. Na działce jest gaz nie jest on podpięty do budynku.
Ogrzewanie centralne z pieca węglowego zlokalizowanego w piwnicy. Woda z sieci podgrzewana bojlerem.  Prąd płatny według zużycia – w budynku jest siła. Budynek po termomodernizacji z nową elewacją.
W bryle budynku garaż z kanałem, dodatkowo pomieszkania gospodarcze – idealne miejsce dla majsterkowicza bądź pod nieuciążliwą usługę.

Na uwagę zasługuje fakt dużej działki, która można potraktować inwestycyjnie i w przyszłości na przykład zabudować kolejnym domem ponieważ dojazd do działki odbywa się od strony ulicy Architektów oraz Tokarskiej.

To urokliwe miejsce z pewnością zapadnie w pamięć na długo.
Zapraszamy do umówienia prezentacji
 
 Agent odpowiedzialny za ofertę:
Ewelina Pindur
tel. 796 455 400

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena425000.00 zł
Cena / m22500.00 zł
Powierzchnia całkowita170.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki1505.00 m2
Powierzchnia użytkowa
Rok budowy1960
Stan nieruchomoścido remontu
ilość kondygnacji1
Liczba pokoi7
Taras
Garażw budynku
Rodzaj ogrzewaniaCO węglowe

Lokalizacja

Miasto Gliwice
Dzielnica Ostropa
Ulica Architektów
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message