- dom z możliwością wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań,
- doskonała lokalizacja w pięknej okolicy,
- możliwość prowadzenia usługi, budynek mieszkalny i garażowo–gospodarczy,

 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia domu 170 mkw
- powierzchnia działki 900 mkw
- liczba pokoi: 6
- kanalizacja: miejska
- ogrzewanie: olejowe
- garaż: wolnostojący z dwoma kanałami i magazynem oraz dodatkową wiatą
 
Lokalizacja:

Sieraków Śląski
 
Drogi kliencie szukasz nieruchomości w cichej spokojnej okolicy gdzie będziesz mógł mieszkać i prowadzić działalność?
A może chciałbyś by zamieszkały dwa pokolenia, blisko szkoły i przedszkola gdzie przy okazji możesz prowadzić działalność.


Wychodząc Ci naprzeciw przygotowaliśmy ofertę specjalną.

Dom na sprzedaż w Sierakowie Śląskim. Położony w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.
Decydując się na tę nieruchomość możesz liczyć na wiele możliwości rozwojowych.
Zacznijmy od działki która w kształcie przypomina prostokąt o łącznej powierzchni 900 mkw,. Na uwagę zasługuje zagospodarowanie ogrodu, zarówno front działki z wykorzystaniem pięknej roślinności po jej ogród który jest idealnym miejscem na spędzanie wolnego czasu. Piękna weranda, murowany grill, miejsce na ognisko, przestrzeń i prywatność  to wszystko otoczone piękną zielenią.
Dodatkowo na działce wygospodarowane i zaaranżowane miejsce na prowadzenie różnorakiej działalności. Przestronne pomieszczenia gospodarcze wraz z garażem i dwoma kanałami umożliwi prowadzenie mechaniki samochodowej, firmy budowlanej czy stanie się idealnym miejscem dla majsterkowicza.
Istnieje możliwość także odkupienia od państwa sprzedających dużej wiaty 49 m kw za 10 tyś zł.

Działka zabudowana jest również domem. Na uwagę zasługuje fakt, że jest dom z dwoma osobnymi wejściami co za tym idzie możliwość wydzielenia dwóch osobnych mieszkań.

Zacznijmy od parteru który składa się z salonu z kominkiem, jadalni, kuchni, pokoju przeznaczonego pod biuro z którego jest osobne wyjście z budynku, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz garderoby. Wnętrza przestronne, duże ustawne pomieszczenia w bardzo dobrym standardzie.

Na poziom piętra prowadzą schody wykonane z drewna. Klatka schodowa bardzo efektywna, urządzona gustownie. Po wejściu schodami wchodzimy bezpośrednio do salonu. Duży, przestronny ale również  klimatyczne miejsce do spotkań całej rodziny po strudzonym dniu.
Poza salonem u góry są cztery duże pokoje. Jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę posiada duży przestronny taras. Dodatkowo garderoba – z dużym oknem która obecnym właścicielą jest niezbędna natomiast przystosowana również do zrobienia kuchni - podciągnięte media.
Łazienka duża przestronna z oknem wyposażona w wannę. Podobnie jak na dole, piętro mieszkania urządzone gustownie, przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Stan techniczny domu bardzo dobry. Wszystkie okna nowe wraz z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi. Ogrzewanie piecem olejowym. Budynek podłączony do kanalizacji miejskiej. Właściciele stale dbają by pomimo upływającego czasu był ciągle w doskonałej kondycji i tak też jest. Dlatego też nowy nabywca może bez wnoszenia dodatkowych środków finansowych, w nim zamieszkać.

Warto zwrócić uwagę na lokalizację. Sieraków Śląski to miejscowość położona 18 km od Lublińca i 15 km od Olesna. Spokojna i zielona okolica w otoczeniu Parku Krajobrazowego i lasów nad Górną Listwartą, wiele dróg leśnych i śródpolnych na rowerowe i piesze wycieczki.

W niedalekiej odległości szkoła wraz z boiskiem sportowym, przedszkole. Miejsce dobrze skomunikowane z resztą regionu zarówno biorąco pod uwagę drogi krajowe jak i środki komunikacji miejskiej typu PKP czy PKS. W niedalekim otoczeniu dostępna cała infrastruktura handlowo – usługowa.

Więcej zdjęć i prezentacje 360 stopni na Naszej stronie internetowej www.miastorama.pl

Zapraszam do umówienie prezentacji.

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena329000.00 zł
Cena / m2365.56 zł
Powierzchnia całkowita900.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki900.00 m2
Powierzchnia użytkowa170 m2
Rok budowy1980
Stan nieruchomoścido odświeżenia
ilość kondygnacji1
Liczba pokoi6
Tarastaras
Garażna dwa samochody
Rodzaj ogrzewaniaCO olejowe

Lokalizacja

Miasto Ciasna
Dzielnica Sieraków Śląski
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message