PS: Mieszkam na Zakątku

W Tarnowskich Górach powstaje osiedle, które spełni wymagania najbardziej wymagających osób. Jest ono bowiem połączeniem wygody, jaki daje mieszkanie blisko miasta, ze spokojem i możliwością spędzania czasu na łonie natury.
Zlokalizowane jest w kameralnej części Tarnowskich Gór, dzielnicy Czarna Huta, otoczonej przez piękne krajobrazy, położonej w pobliżu terenów zielonych, w otoczeniu otwartej przestrzeni. Umiejscowienie to gwarantuje dobre połączenie z centrum miasta, dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską zajmie niewiele czasu. Na osoby, które nie lubią miejskiego zgiełku, ale cenią sobie położenie blisko niezbędnych punktów usługowych, szkół, szpitali czy urzędów, po powrocie do domu będzie czekał błogi odpoczynek na łonie natury.
Bliskość lasu i terenów zielonych umożliwia uprawianie sportów i innych aktywności bez konieczności poruszania się samochodem i wyjazdu „za miasto”. Wszystko to znajduje się w pobliżu i w zasięgu pieszym nowo powstających budynków mieszkalnych.
Domy w zabudowie bliźniaczej powstają przy użyciu nowoczesnych technologii i rozwiązań architektonicznych. Prosta, minimalistyczna bryła obrazuje aktualnie panujące trendy w dziedzinie projektowania nieruchomości. Wysokiej jakości materiały oraz rozwiązania technologiczne powodują, że budynki będą spełniały najwyższe normy budownictwa energooszczędnego i ekologicznego.
Dołożyliśmy największych starań, aby zarówno przestrzeń wewnątrz, jak i ta otaczająca domy, została urządzona funkcjonalnie, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń.
„Mieszkam na Zakątku” to może być Twoje, idealne miejsce do życia.
Budowa ruszyła przewidywany termin oddania pierwszego segmentu we wrześniu 2017 r.
Powierzchnia działki każdego z segmentów to około 250 m2 natomiast powierzchnia użytkowa 124,17 m2.
Garaż wbudowany w budynek.

Posiadamy dla Państwa kilka opcji wykończenia
Stan surowy zamknięty na który składa się:
mury parteru i piętra,
strop,
schody,
kominy,
dach
okna,
drzwi zewnętrzne,
brama garażowa,
elewacja zewnętrzna z ociepleniem
bruk, trawa ( w zależności od ustaleń)

Bardzo atrakcyjna cena dla pierwszego klienta 199 000 zł 

Lub stan deweloperski w skład którego wchodzą:

Decyzja o zakupie stanu developerskiego obliguje w pierwszej części do kupna stanu surowego zamkniętego.
mury parteru i piętra,
strop,
schody,
kominy,
dach
okna,
drzwi zewnętrzne,
brama garażowa,
elewacja zewnętrzna z ociepleniem
( w zależności od ustaleń) – bruk, trawa,
ocieplenie dachu,
sufity podwieszane,
wykończenie ścian wewnętrznych płytą GK lub tynki maszynowe,
instalacje: elektryczna, wod – Kan, CO i gaz,
dodatkowo przygotowanie pod instalacje internetowa oraz satelitarną,
wylewka jastrychowa

W cenie 375 000 tyś zł

Wychodząc Państwu naprzeciw jesteśmy również w stanie każda nieruchomość doprowadzić do stanu pod klucz, gdzie poza powyższymi ustaleniami zajmiemy się wykańczaniem łazienek, podłogi – panele lub płytki, gniazdka elektryczne, malowanie, drzwi wewnętrzne. Dobór materiałów oraz cena końcowa do uzgodnienia.
Przyłącza instalacji nie wchodzą w zakres powyższych ustaleń natomiast nie ma problemu by zostały wykonane. Firma zajmująca się budową obiektów posiada duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne.

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego.
Zapraszamy do współpracy.

 
 
* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena209000.00 zł
Cena / m21683.18 zł
Powierzchnia całkowita124.17 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki250.00 m2
Powierzchnia użytkowa
Rok budowy2017
Stan nieruchomoścido wykończenia
ilość kondygnacji1
Liczba pokoi5
Taras
Garażw budynku
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Tarnowskie Góry
Dzielnica Czarna Huta
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message