- doskonała lokalizacja,
- działka objęta MPZP
- wszystkie dostępne media

Opis nieruchomości:
- działka pod zabudowę mieszkalną
- 8 000 m2
- kształt prostokąta

Lokalizacja:
Gdańsk
 

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Gdańsku na granicy dzielnic Maćkowy/Łostowice, 7 km od centrum Gdańska oraz około 5 km do obwodnicy Trójmiasta.
Jest to okolica bardzo spokojna i cicha, idealna inwestycja pod zabudowę mieszkalna, wielorodzinną (MPZP - działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniowo - usługową). Teren  działki jest płaski, kształt prostokątny. Łączna powierzchnia oferowanej nieruchomości to 8 000 m2.
 
Zaopatrzenie w wodę z sieci wodociągowej, odprowadzenie ścieków do kanalizacji sanitarnej, zaopatrzenie w energię elektryczną, gaz i ciepło z odpowiednich sieci mediów przy działce.

Na sąsiednich działkach usytuowane są pojedyncze domy mieszkalne, w okolicy istnieje dobry dostęp do wszelkiego rodzaju usług. Dojazd do działki drogą asfaltowa.

Polecam szczególnie nieruchomość, ze względu na doskonałe miejsce do wybudowania domów mieszkalnych z dala od miejskiego zgiełku, gdzie pozostaje komfort otaczającego spokoju oraz piękno przyrody, mając wciąż w pamięci, że to jedyne 7 km do centrum Gdańska.* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena2400000.00 zł
Cena / m2300.00 zł
Powierzchnia całkowita8000.00 m2

Informacje techniczne

Powierzchnia działki8000.00 m2
Prądjest
Gazjest
Wodajest
Kanalizacjatak
Wymiary działki
Kształtprostokąt

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message