Baza wiedzy o nieruchomościach – MIASTORAMA Biuro Nieruchomości

Dni otwarte

22 kwietnia 2018 Rynek nieruchomości

Dni otwarte nieruchomości na sprzedaż i pomysł ich orgazniowania jest w naszym kraju stosunkowo nowym pomysłem. Jednak ten popularny na zachodzie sposób przedstawiania mieszkania lub domu zyskuje obecnie coraz większą popularność w Polsce.

Na czym polegają dni otwarte?

Dni otwarte organizowane są po to, żeby zachęcić do obejrzenia nieruchomości w spokojny i komfortowy sposób. Drzwi mieszkania, lub domu są otwarte dla każdego, bez względu na to czy planujesz jego kupno, czy po prostu rozglądasz się w celu określenia swoich przyszłych preferencji dotyczących wielkości nieruchomości czy lokalizacji. Wizyta podczas dni otwartych daje możliwość zakupu nieruchomości lub podjęcia współpracy z pośrednikiem. Wizyta gości nie jest w żaden sposób zobowiązująca. Podczas dni otwartych mieszkaniem opiekuje się pośrednik. Odwiedzający nie muszą czuć się skrępowani obecnością właścicieli. Mogą w swobodny sposób, bez pośpiechu obejrzeć każdy kąt. Miłym elementem każdych dni otwartych jest drobny poczęstunek- kawa i ciasto, a wszystko po to, żeby wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze.

Wiele osób unika brania udziału w takim wydarzeniu, ponieważ boją się, że wizyta będzie zobowiązywać ich do kupna nieruchomości czy podpisania umowy z pośrednikiem. Wcale tak nie jest. Dni otwarte powinny być traktowane, jako niezapowiedziana wizyta – bez umawiania się, bez deklaracji i zobowiązań. Pośrednik będący na miejscu udzieli państwu informacji i odpowiedzi na wszelkie pytanie dotyczące nieruchomości. Dni otwarte zazwyczaj organizowane są w soboty, kiedy każdy dysponuje wolnym czasem. Daje to możliwość spokojnego rozejrzenia się po wnętrzu i najbliższej okolicy.

Zapraszamy do brania udziału w dniach otwartych organizowane przez nasze biuro. Ze swojej strony zawsze gwarantujemy udzielenie rzetelnych informacji, przyjemną atmosferę i smaczny poczęstunek.

Może Cię również zainteresować

Nie ma komentarzy

    Odpowiedz